Velkommen til The Watch Spender
The Watch.no inviterer dere til den første åpne markedsplassen om klokker fra urmakere i Norge. Vi tilrettelegger og bidrar til mer synlighet for deres produkter og gjøre de enda mer tilgjengelig i samlet form for eksisterende og nye klokke interesserte.
Det er naturlig for The Watch å formidle innhold og produkter fra urmakere som er frontlinjen for klokke-salg og sluttbrukerkontakt. Derfor lanserer vi nå endelig avdelingen "The Watch Spender".
The Watch Spender som konsept.
Det dreier seg om å legge tilrette for publisering av klokkemodeller som finnes i deres butikk. Et annonse-system er utarbeidet og viser sluttbrukeren en kort informativ informasjon og muligheten til å kjøpe klokken om annonsen er linket mot deres egen nettbutikk. Ellers vises annen relevant kontaktinformasjon.
Vi tilrettelegger for urmakernes klokkemodeller i et eget publiserings-skjema med bildeopplastning og avhukingsbokser for merker etc , samt link til deres egen nettbutikk hvor produktet kan kjøpes, har du ikke nettbutikk ligger kontaktinformasjon klart for sluttbruker med mail og tlf. Dette skjema kan dere om ønskelig administrerer selv med egen logg in.
Vi har gjort en undersøkelse om interessen for en "markedsplass" for klokker fra urmakere, resultatet er så positivt som det kan være. Hele 81% ønsket å ha dette tilbudet, og tar vi med de som svarer "mest sansynlig" er vi på 98% positivt til en slik plass. Om ønskelig kan vi sende den pr mail.
Service og support fra The Watch Spender
Om dere ikke ønsker å ta dere tid til å legge inn modeller selv, så send oss linken til modellen så publiserer vi modellen for deg. Vi vil følge opp
Hovedside for klokkemodeller, med sortering. Se The Watch Spender her, klikk på bilde under
Publisering
Annonsene vises tydelig på forsiden i egen stripe og på en samleside over alle modeller som er annonsert, hvor våre brukere kan sorterer på merker og modeller etc. Hver og en urmaker får egen urmakerside hos oss med et toppbilde og kontaktinfo + linker til Facebook, Instagram etc, her er alle annonserte modeller fra urmakeren også samlet. Du får eget området i vårt system hvor du kan administrerer og legge inn dine modeller.
The Watch vil lage egne og enkle innholds-saker på nye klokkeannonser og distribuere til våre medlemmer på SOME kanaler, våre egne medlemmer i The Watch Hub og til våre nyhetsbrevmottagere.
Annonsepriser:
Antall referanser/annonser | Årsavtale 2022 / 2023 |
Opp til 8 annonser | 7 990.- |
Fritt antall annonser | 9 900.- |
An.support/publisering | 1 990.- |
Priser eks mva.
Jo flere modeller du har annonsert jo flere visninger og besøk vil du få.
Ta kontakt
Morten Olsen 900 19 565 for mer informasjon.
Våre aktiviteter for The Watch Spender.
The Watch vil være aktiv med markedsføring, omtaler og fremming. Det vil være nasjonale kampanjer for The Watch Spender både via google, Fb og instagram. Og jo flere urmakere vi er jo bredere vil vi kunne gå ut.
The Watch.no har pr I dag ca 115 000 unike brukere, 2022 vil vise oss ca 120 000 + brukere etter prognosene. Og enda fler når vi går i gang med The Watch Spender kampanjene.
Kombinasjonen med et redaksjonelt klokkemedie og tilgjengelige klokkemodeller hos urmaker er en god miks. Her kan vi vise, informere og føre kunden frem til kjøp på ett og samme sted.
Om Oss
Som dere kjenner til er The Watch.no en redaksjonell plattform som publiserer ukentlig nyheter og historier/omtaler av klokker. Vi har anerkjente skribenter og har også avtale med et større utenlandsk klokkenettsted for videreformidling av innhold. Vi har vært på markedet med magasin og nettside siden 2009 (Basic.no), vi gjorde en navnendring i 2020 til The Watch.no. Sammenlignet med andre klokkenettsteder er vi opptatt av å formidle innhold til vanlige mennesker, til potensielle klokkekjøpere og på en folkelig måte. Oppgaven er å vekke interesse og inspirasjon, og ikke fullt så teknisk for de mer drevne samlere og super interesserte.